Людям з порушення зору Звичайна версія

Пул кредитів юросіб чотирьох банків виставлено на торги у жовтні

До складу пулу ввійшли права вимоги за 66 кредитами юридичних осіб, майнові права та дебіторська заборгованість. Середня прострочена заборгованість за кредитами - понад 7 років. Загальна заборгованість за договорами склала 5 481 млн грн. Щодо третини кредитного портфелю тривають судові провадження, або ці кредити перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 1 055 млн грн.

Значна частина кредитів не забезпечені заставою. Понад 83% забезпечення становлять фінансові активи, 14% нерухомість і 3% обладнання, транспорт та інше майно.

Серед забезпечення, зокрема: чотирикімнатна квартира в Києві загальною площею 168,80 кв. м, розташована на вул. Жилянська, готельний комплекс загальною площею 2226,8 кв.м., що розташований на земельній ділянці площею 0,4723 га, у м. Маріуполь, Донецька обл., спортивний комплекс загальною площею 4279,4 кв. м., розташований на земельній ділянці 0,7458 га у м. Маріуполь, нежитлові будівлі сталеливарного заводу загальною площею 126 763,6 кв. м. теж у м. Маріуполь, Донецької області.

Пул був сформований за календарним підходом. Тобто до його складу увійшли активи, що попередньо виставлялись на індивідуальні торги, але їх так і не викупили.

Щодо цього пулу активів ТОВ «КПМГ-Україна» надавались послуги з комплексної підготовки до продажу.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у кімнатах даних банків, або у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

Детальніша інформація про лот (GL18N118141) із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті на сайті Фонду – за посиланням. З умовами участі в аукціоні також можна ознайомитись на сайті ProZorro.Продажі.