Людям з порушення зору Звичайна версія

Пул кредитів шести банків-банкрутів буде виставлений на торги 12 березня

2020-02-06

Основа пулу – майже 300 кредитів юридичних і фізичних осіб, а також майнові права і дебіторська заборгованість. Середня прострочка за кредитами – в середньому 7 років. Загальна сума заборгованості – 11,7 млрд грн.

Початкова ціна пулу активів – 2,322 млрд грн.

Аукціон пройде за голландською моделлю з поступовим зниженням ціни упродовж дня.

Серед об’єктів застави за кредитами – нерухоме майно комерційного призначення, житлова нерухомість та земельні ділянки. Їх загальна заставна вартість становить понад 467 млн грн.

Фонд гарантування нагадує, що мова йде про продаж саме кредитів і прав вимог, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості чи майна у заставі за ними. Це означає, що при купівлі цих активів інвестор отримує можливість працювати з проблемними кредитами.

 Детальна інформація про лот #UKR-2020-03 – на інтернет-порталі Фонду гарантування вкладів torgi.fg.gov.ua за посиланням, а також на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів за посиланням. Ознайомитись з умовами аукціону та матеріалами кредитних справ, які увійшли до складу пулу, можна на веб-сторінці організатора торгів www.ffncorp.com, для зареєстрованих учасників, у кімнаті даних банку або у віртуальній кімнаті даних – алгоритм доступу за посиланням.