Людям з порушення зору Звичайна версія

Кредити юросіб та нерухомість трьох банків виставлено на продаж одним пулом

10.12.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

16 січня 2020 року у системі ProZorro.Продажі, заплановано аукціон з реалізації пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі АТ «ВТБ БАНК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК» та АТ «РОДОВІД БАНК»

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.

До складу пулу увійшли права вимоги за 30 кредитами юридичних осіб та 9 обє’єктів нерухомості у Дніпропетровській області.

Середня прострочена заборгованість за кредитами – 8 років. Загальна заборгованість за договорами склала 2 047 млн грн.

За 27 кредитами тривають судові провадження, 7 кредитів перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 454 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

У забезпеченні за кредитами: комерційна нерухомість та земельні ділянки в Житомирській області, цінні папери,  товари в обороті, фінансова порука, майнові права, обладнання. Чимало кредитів мають проблеми із заставою через банкрутство чи ліквідацію заставодавців.

Пул був сформований за календарним підходом. Тобто до його складу увійшли активи, що попередньо виставлялись на індивідуальні торги, але не були викуплені.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

Детальніша інформація про лот (GL18N214135) із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням. Умови участі в аукціоні на сайті ProZorro.Продажі.